У скільки разів сила тяжіння, що діє на тіло на поверхні Землі, більша за силу тяжіння, що діє на

те саме тіло, але розташоване на висоті, яка дорівнює радіусу Землі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Дементьева Анастасия.
F1=G*m*M/R2

F2=G*m*M/(R+R)2=G*m*M/4*R2=F1/4

F1=F2*4

Відповідь: більша в 4 рази