У скільки разів сила тяжіння, що діє на тіло на поверхні Землі, більша за силу тяжіння, що діє на

те саме тіло, але розташоване на висоті, яка дорівнює чотирьом радіусам Землі? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Смятских Глеб.

Ответ:

У 25 разів сила тяжіння, що діє на тіло на поверхні Землі, більша за силу тяжіння, що діє на те саме тіло, але розташоване на висоті, яка дорівнює чотирьом радіусам Землі

Объяснение:

F₁=G*m*M/R²

F₂=G*m*M/(R+4R)²=G*m*M/25*R²=F₁/25

F₂=F₁/25

Відповідь : в 25