За температури 325К тиск газу становить 1,8 МПа. Визначити концентрацію його молекул,якщо

k=1,38*10^-23 Дж/К

Ответы на вопрос

Отвечает Лавров Кирилл.

Ответ:

4*10^26 м^-3

Объяснение:

p=1,8 МПа

T=325 К

k=1,38*10^-23 Дж/К

=================

n-?

=================

p=nkT

n=p/(kT)=1,8*10^6/(1,38*10^-23*325)≈4*10^26 м^-3