Визначити силу, що діє на тіло масою 200 г, що рухалось 5 хвилин зі стану спокою з швидкістю 36

км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Давлетшин Салават.

Дано:

m=200 г=0,2 кг

t=5 хв=300 с

υ0=0 м/с

υ=36 км/год=10 м/с

F-?

Розв'язання:

α=υ-υ0/t=10-0/300≈0,03 м/с2

F=mα=0,2×0,03=0,006 Н

Відповідь:F=0,006 Н.