За скільки секунд автомобіль, рушаючи з місця, набере швидкості 72 км/год, якщо його прискорення

рівне 2 м/с2?​

Ответы на вопрос

Отвечает Логина Мария.

Відповідь:

10с

Пояснення:

Vo=0

Vm=20m/c  (72km/h)      

a=2m/c²      t=Vm/a=20/2=10