Газ за температури 300 К займає об'єм 2.5*10^-4 м^3.Який об'єм займатиме та сама маса газу, якщо

температура підвищиться до 324К? знизиться до 270К? Тиск вважайте постійним.

Ответы на вопрос

Отвечает Мой Зардулик.

Закон Гей-Люссака

V/T=const

(2.5*10^-4 м^3)/300=x/324

x=(2.5*10^-4 м^3)*324/300=2.7*10^-4 м^3

(2.5*10^-4 м^3)/300=x/270

x=(2.5*10^-4 м^3)*270/300=2.25*10^-4 м^3