Довжина однієї лижі рівна 2 м, а ширина – 10 см. Визначте тиск, що чинить хлопчик масою 45 кг на

сніг. Чи зможе він проїхати на лижах по льоду, що витримує тиск 1 кПа? Відповідь записати число у Па та добавити через кому так або ні.

Ответы на вопрос

Отвечает Губезов Абдуалим.

Дано:

a=2 м

b=10 см=0,1 м

n=2

m=45 кг

g≈9,8 Н/кг

p-?

Розв'язання:

S=S1×n; S1=ab => S=ab×n=2×0,1×2=0,4 м2

F=mg=45×9,8=441 Н

p=F/S=441/0,4=1102,5 Па

Відповідь:p=1102,5 Па, ні.