Через поперечний переріз провідника за 2 хв проходить заряд 600 Кл. Чому дорівнює опір провідника,

якщо напруга на його кінцях дорівнює 2,5 В.

Ответы на вопрос

Отвечает Лытнев Захар.

Ответ:

2,5 Ом

Объяснение:
2 мин = 120 с

I=q/t=600/120=5 A
I=U/R.
R=U/I=2,5/5=0,5 Ом