Визначити масу і пе- реміщення тіла за 10 с руху, якщо сила 100 н надає йому прискорення 0,2 м/с2,

а почат- кова швидкість дорівнює нулю.

Ответы на вопрос

Отвечает Глушакова Анастасия.

Ответ: 500кг; 10м

Объяснение:

Дано:

t=10с

F=100Н

а=0,2м/с²

----------------

m-?; S-?

F=ma

m=F/a=100/0,2=500кг

S=Vot+at²/2=0*10+0,2*10²/2=10м