При якій температурі холодильника ККД теплового двигуна буде рівний 60%, якщо температура нагрівача

237 С?

Ответы на вопрос

Отвечает Умеренков Никита.

Перше для розрахунку ККД в теплових машинах температури використовуються в кельвінах, тому шо переведемо відомі температури в кельвіни

нагривач: T₁=t₁+273=273+237=510 К

Використовуємо формулу ККД

η=(T₁-T₂)/T₁

ηT₁=T₁-T₂

T₂=T₁-ηT₁

T₂=T₁(1-η)=510 К×(1-0,6)=204 К

t₂=T₂-273=204 К-273=-69 С

Ответ:-69 С