При якій температурі нагрівача ККД теплового двигуна буде рівний 75%, якщо температура

холодильника рівна 270 С?

Ответы на вопрос

Отвечает Кожушко Стас.

Відповідь:

Дано:

η=0,75

TX=300K

TX=27∘C

Знайти:  TH

η=TH−TXTH

ηTH=TH−TX

TX=TH−ηTH

TX=TH(1−η)

TH=TX1−η

TH=271−0,75=108∘C

TH=3001−0,75=1200K

Відповідь: температура нагрівача 1200 градусів Кельвіна.

Пояснення: