Якою є висота шару гасу в бідоні, якщо гідростичний тиск на дно бідона дорівнює 1200 па


Ответы на вопрос

Отвечает Преснова Евгения.

Ответ: 15см

Объяснение:

Дано:

Р=1200Па

ρ=800кг/м³

g=10Н/кг

----------------

h-?

P=ρgh

h=P/(ρg)=1200/(800*10)=0,15м=15см