Якою є висота шару гасу в бідоні, якщо його тиск на дно бідона дорівнює 800 Па - помогите решить!


Ответы на вопрос

Отвечает Семкин Женя.
P=pgh
h=P/pg=800/(800*10)= 0,1 м=10 см