Мідний дріт має довжину 1,2м та площу поперечного перерізу 2 . Який опір має цей дріт?


Ответы на вопрос

Отвечает Алютдинов Влад.

Ответ: 0,0105 Ом

Объяснение:

Дано:

l=1,2м

S=2мм²

ρ=0,0175 Ом*мм²/м

-------------------

R-?

R=ρl/S=0,0175*1,2/2=0,0105 Ом