3.2. Яку масу має алюмінієвий куб, що чинить на поверхню столу тиск 2,7 кПа? будь ласка​


Ответы на вопрос

Отвечает Kudabayeva Gulnaz.

Ответ:

Объяснение:

P = 2,7 кПа = 2700 Па

g = 10 м/с^2 ускорение свободного падения

p = 2700 м^3  плотность алюминия

m = ?

S = a^2

P = F/S = m*g / a^2

m = p*V = p*a^3

a = √(m*g/P)

a = ∛(m/p)

√(m*g/P) = ∛(m/p)

(m*g/P)^2 = (m/p)

m = P^2/(p*g) = 2700^2 / (2700*10) = 270 кг.