Рух тіла задано рівнянням. х =10+4t+2t2 Знайти початкову координату, початкову швидкість,

прискорення. Записати vх (t)

Ответы на вопрос

Отвечает Зиморой Юлия.

Объяснение:

Дано рівняння залежності координати тіла від часу для рівноприскореного руху, отже, рух рiвноприскорений. x(t)=10+9t+2,5t^2

Швидкість є похідною від координати тіла:

x'(t)=v(t)=9+2,5.2t=9+5t v(10)=9+5.10=59 м/с

Прискорення є похідною від швидкості:

v'(t)=a(t)=5 м/с2

vo(t)=v(0)=9 м/с З рівняння залежності переміщення тіла

від часу знайдемо s:

s(t)=vot+(at²)/2

s(t)=9-10+(5-102)/2 = 90+(5-100)/2 = 90+250 = 340 м