Визначте площу поперечного перерізу мідного провідника якщо при довжині 1 км електричний опір в

колі дорівнює 8 ОМ ЧРОЧННОООО​

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеев Даниил.

Ответ: 2,19мм²

Объяснение:

Дано:

l=1км=1000м

R=8 Ом

ρ=0,0175 Ом*мм²/м

---------------

S-?

R=ρl/S

S=ρl/R=0,0175*1000/8=2,19мм²