2. Який об'єм повітря необхідний для спалювання 12 л пропану? Будь ласка, можна повністю виконану

задачу(дано, розв'язок) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Егорова Анастасия.

Дано:

V(C3H8)=12л

Розв'язок:

0,5 х

C3H8+5O2-->3CO2+4H2O

n(C3H8)=V:Vm=12:22,4=0,5моль

х=0,5×5:1=2,5моль

V(O2)=n×Vm=2,5×22,4=56л

φ(О2)=21%=0,21

V(повiтря)=V(повiтря):φ(Ο2)=56×0,21=266,66л