Яка маса тіла якщо при підйомі на висоту 5 м його потенціальна енергія збільшилася на 80 дж


Ответы на вопрос

Отвечает Корж Ян.

Ответ: 1,6кг

Объяснение:

Дано:

h=5м

ΔЕп=80Дж

g=10Н/кг

-----------------

m-?

ΔЕп=mgh

m=ΔЕп/(gh)=80/(10*5)=1,6кг