Обчисліть молярну масу цукру (С12 Н22 О11)


Ответы на вопрос

Отвечает Михалевич Аліна.

Ответ:

166

Объяснение:

Молярна масса дорівнює молекулярній
Mr(C12H22O11)= 12x12+22+16x11= 166+176=342