СРОЧНООО!!! Тіло кинули вертикально вгору з початковою швидкістю 12 м/с. Визначте швидкість руху

м'яча через 2 с після початку руку. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Меркулова Света.

Дано:

v0=12 м/с

t=2 с

g=10 м/с²

v-?

Розв'язання:

vy=v0y+gyt

vy=-v ; v0y=v0 ; gy=-g

-v=v0-gt=12-10×2=-8 м/с

v=8 м/с

Відповідь:v=8 м/с.