візок під дією сили 120 H набуває прискорення 1.5мс2. Яка сила може надати цьому тілу прискореня

1.8м/с2 Терміново​

Ответы на вопрос

Отвечает Глобаж Дмитрий.

Дано:

F1=120 Н

α1=1,5 м/с2

α2=1,8 м/с2

F2-?

Розв'язання:

F1=mα1 => m=F1/α1=120/1,5=80 кг

F2=mα2=80×1,8=144 Н

Відповідь:F2=144 Н.