Унаслідок ізобарного охолодження до температури 300К об'єм газу зменшився з 0,6м3 до 0,5м3.Якою

була температура газу до охолодження?

Ответы на вопрос

Отвечает Базаркина Анастасия.

Ответ: 360 К

Объяснение:

Т2=300 К

V1=0,6 м3

V2=0,5 м3

_________

T1-?

V1/V2=Т1/Т2

Т1=(V1/V2)*Т2

Т1=(0,6/0,5)*300=360 К