На яку висоту треба підняти вантаж 50 Н, щоб його потенціальна енергія збільшилася на 40 Дж" На

скільки треба опустити вантаж, щоб його потенціальна енергія зменшилася на 100 Дж"​

Ответы на вопрос

Отвечает Колесова Ангелина.

Дано:

P = 50 H

E_{p1} = 40Дж

E_{p2} = 100Дж

Знайти:

h_1, \ \ h_2 -?

E_{p} = mgh = Ph\\h = \frac{E_{p}}{P}

h_1=\frac{40}{50} = 0.8(м)

h_2=\frac{100}{50}=2(м)

Відповідь: 0.8 м, 2 м.