Срочно!!!! Пожалуйста!!!очень нужна помощь!!!! Визначте густину ідеального газу, який перебуває

під тиском 150 кПа, якщо середня квадратична швидкість руху його молекул 350 м/с. (дано та розв’язок бажано)

Ответы на вопрос

Отвечает Прокопьев Виктор.

p=150 кПа=150*10³ Па

v=350 м/с

ρ-?

Рівняння ідеального газу

p=nm₀v²/3=ρv²/3

ρ=3p/v²=3×150*10³÷(350м/с)²=3,7 кг/м³