Що покаже амперметр, якщо через нього за 10 хвилин пройшов заряд 18 Кл? Скільки електронів пройде

за одиницю часу через опір провідника, щоб включений у коло амперметр показав 1 мА?

Ответы на вопрос

Отвечает Богачев Андрей.

№1

t=10 хвилин=600 секунд

q=18 Кл

I=q/t=18 Кл÷600 с=0,03 А=30 мА

№2

I=1 мА=10⁻³ А

t=1 c

e=1.6*10⁻¹⁹ Кл це елементарний заряд, величина постийна

N=q/e=It/e=10⁻³ А×1 с÷(1,6*10⁻¹⁹ Кл)=6,25*10¹⁶