50 БАЛІВ! Брусок масою 500 г тягнуть по горизонтальній поверхні за допомогою пружини, жорсткістю

60 Н/м. Визначте видовження пружини, якщо коефіцієнт тертя 0,2. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Скороход Валерия.

Ответ:

≈0.017м

Объяснение:

Fтр=n*mg

Fнатяжения=kx

nmg=kx

x=nmg/k

x=0.2*0.5*10/60

x≈0.017

Отвечает Фараонов Дмитрий.

Ответ:

0.017

Объяснение:

N = mg = 0.5 кг * 10 = 5
F тр = 5 * 0,2 = 1 Н
сила тертя дорівнює силі, що діє на тіло за модулем і силою пружності

F упр = 1
1 = 60 * x
x = 1 / 60 = 0,017 м