Яку силу треба прикласти до сталевого арматурного стержня завдовжки 5 м і діаметром 20 мм, щоб

видовжити його на 2 мм? Модуль пружності сталі 200 ГПа.

Ответы на вопрос

Отвечает Мудрый Сергей.

Ответ:

Объяснение:

L = 5 м

D = 20 мм =0.02 м

x =  2 мм = 0,002м

E =  200 ГПа = 2*10^11 Па

F = ?

R = D/2    радиус

S = п*R^2 = п*D^2 / 4  =

= 3.14*0.02^2 / 4 = 3.14*10^-4 м^2 площадь стержня

E= F*L / (S*x)

F = E*S*x / L = (2*10^11 * 3.14*10^-4 * 0.002) / 5 == 25.1 кило Ньютонов