Стілець , масою 1,5 кг стоїть на підлозі на чотирьох ніжках, площа перерізу кожної дорівнює 4 см

2 . Знайти тиск стільця на підлогу.

Ответы на вопрос

Отвечает Воскресенская Екатерина.

Ответ:

9,375 кПа

Объяснение:

S = Площадь  1 ножки 4 см2,

4 ножек 16  см2

Если 1 м = 100 см

1м2 = 10 000 см2

1 см2 = 0,0001 м2

16 см2 = 0,0016 м2

P = F/S = mg/S = (1,5 кг * 10 м/с2) / 0,0016 м2 = 15/0,0016 = 9 375 Па =

= 9,375 кПа.