який тискчинить трактор на лід якщо його мася5,4т і спирається на гусениці загальною площею1,5м²

срочно даю 20 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Максюта Данёк.

Ответ: 36кН

Объяснение:

Дано:

m=5,4т=5400кг

S=1,5м²

------------

Р-?

Р=F/S=mg/S=5400*10/1,5=36000Н=36кН