. Срочноооооо !!!!!! Лід витримує тиск 45 кПа. Чи пройде по цьому льоду гусеничний трактор масою

5,6 т, якщо площа кожної його гусениці 0,7 м2?

Ответы на вопрос

Отвечает Матрохин Сергей.

Дано:

pльоду=45 кПа=45000 Па

m=5,6 т=5600 кг

Sn=0,7 м2

g=9,81 Н/кг

N=2

pтр-?

Розв'язання:

F=mg=5600×9,81=54936 (Н)

S=Sn×N=0,7×2=1,4 (м2)

pтр=F/S=54936/1,4=39240 (Па)

Відповідь:pтр<pльоду,так,пройде.