Знайдіть масу автомобіля який рухається зі швидкістю 10 м/с, якщо його кінетична енергія дорівнює

40 кДж​

Ответы на вопрос

Отвечает Наурызбаева Сабина.

Ответ:800

Объяснение:

Кинетическая энергия определяется по формуле: Eк=mV²/2;

Отсюда масса: m=Eк/V²=80000/10²=80000/100=800кг

V=36000/3600=10м/c