Тіло масою 18 кг починає рухатись з стану спокою по похилій площині, розташованій під кутом 45 0 до

горизонту, під дією сили тяги 50 Н, яка напрямлена паралельно площині вниз. Який шлях пройде тіло і яку швидкість придбає через 2 с після початку руху, якщо коефіцієнт тертя дорівнює 0,05?​

Ответы на вопрос

Отвечает Уткина Анна.

Ответ:

≈ 19 м

Объяснение:

m = 18 кг

α = 45°

F = 50H

t₁ = 2 c

μ = 0.05

g = 10 H/кг

---------------

s₁ - ?

----------------

По 2-му закону Ньютона

ma = F + mg · sin α - Fтр

Сила трения

Fтр =  mgμ · cos α

Ускорение тела

а = g · (sin α - μ · cos α) + F/m

a = 10 · (0,7071 - 0,05 · 0,7071) + 50/18

а = 9,495 (м/с²)

При равноускоренном движении из состояния покоя пройденное расстояние вычислим по формуле

s₁ = 0.5 at₁² = 0.5 · 9.495 · 2² = 18.99 (м) ≈ 19 м