Яку потужність має двигун , який за 2 хв виконує роботу 0,5 кДж


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Алёна.

Відповідь:

4,2W

Пояснення:

0.5кДж це 500 Дж

2 хв   це 120с          А(робота)=U*I*t      U*I=Р(потужність,W)

    Р=А/t=500/120=4.2