Задача 1.Чи буде плавати у воді тіло масою 500 г і об'ємом 4 кубічних сантиметри? Задача 2. Тіло

занурене на половину свого обєму у воду. Який об'єм тіла, якщо виштовхувальна сила 5 Н?

Ответы на вопрос

Отвечает Услистый Кирилл.

Ответ: утонет; 1*10⁻³м³

Объяснение:

Дано:

m=500г=0,5кг

V=4см³=0,000004м³

ρ=1000кг/м³

g=10Н/кг

-----------------

ΔF-?

ΔF=Fa-P=ρgV-mg=g(ρV-m)=10*(1000*0,000004-0,5)=-4,996Н

Тело утонет, так как сила тяжести больше силы Архимеда

Дано:

Fa=5Н

ρ=1000кг/м³

g=10Н/кг

---------------

V-?

Fa=ρgV

V=Fa/(ρg)*2=5/(1000*10)*2=1*10⁻³м³