Визначте довжину радіохвилі, частота якої 300 МГц.​


Ответы на вопрос

Отвечает Мясников Максим.

Объяснение:

Частота радіохвилі

f=v/λ = 300000000/300 = 1000000 Гц = 1 МГц

Період

T = 1/f = 1/1000000 = 0.000001 c = 1 мкс