Два однакові за модулем точкові заряди, розташовані на відстані 3 м один від одного,

відштовхуються із силою 0,4 Н. чому дорівнює кожний заряд?

Ответы на вопрос

Отвечает Любезнов Кирилл.

F=0.4 Н

r=3 м

q-?

q₁=q₂

Закон Кулону

k=9*10 Н*м²/Кл² це постійна величина

F=kq₁q₂/r²

так як заряди однакови,то F=kq²/r²

q=√Fr²/k=0.4 Н×(3м)²÷(9*10 Н*м²/Кл²)=2*10⁻⁵ Кл=20*10⁻⁶=20 мкКл