Два однакові за модулем точкові заряди розташовані у акувумі на відстані три метри один від одного,

відштовхуються із силою 0,4 H. Чому дорівнює кожний заряд

Ответы на вопрос

Отвечает Дамиров Дамир.
F=kq^2 /eR^2; q= корень из eFR^2 /k=корень из 1*0,4*3^2/9*10^9=2*10^-5 Кл