Повітряна куля братів Монгольф’є масою 140 кг піднялася у повітря та зупинилася нависоті, де

густина повітря становить 1,25 кг/м³ Визначте об’єм кулі. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шарипова Карина.
Дано
mкул. =140кг
pкул.=1.25кг/м3
=============================
Vкул.=?
РЕШЕНИЕ
p=m/v
Vкул=mкул/pкул=140/1.25=112м3

Вот так вот



Объяснение: