Помогите пожалуйста. Повітряна куля масою 120 кг зупинилася на висоті, де густина повітря

становить 1,2 кг/м 3 . Визначте об’єм кулі.

Ответы на вопрос

Отвечает Глагола Іванна.
Дано:
m=120кг
ρ(пов.)=1,2кг/м^3
V-?

Розв’язання

Оскільки куля зупинилась, то ρ(кулі)= ρ(пов.)

m=ρV
V=m/ρ(кулі)
V=120/1,2=100м^3