1. Бета активний зотоп Sr-90 має період напіврозпаду 20 років. Яка частина початкової кількості

ядер залишиться через 100 років ПОЖАЛУЙСТА

Ответы на вопрос

Отвечает Силюк Александр.
1/32
t = 100 р
T = 20 р
N0 - ?
N0 = 1/(2^(100/20)=1/(2^5)=1/32N