Якою є глибина свердловини, коли вода може підніматися з тиском 150 000Па?


Ответы на вопрос

Отвечает Ткач Анастасия.

Дано:

p=150000 Па

ρводи=1000 кг/м³

g≈10 Н/кг

h-?

Розв'язання:

p=ρgh => h=p/ρg

h=150000/1000×10=15 м

Відповідь:глибина свердловини 15 метрів.