Визначити силу тяжіння, що діє на шматок граніту, об'єм якого 0.5 м3 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Богданова Виолетта.

Відповідь:

дано V=0,5 м3   g=10Н/кг    p=2600 кг\м3        Fтяж.- ?

Fт=m*g=p*V*g=2600*0,5*10=13000 Н = 13 кН

Пояснення: