6. Ділянку кола, яка складається з двох паралельно з'єднаних резисторія опорами 20 та 30 Ом.

підключено до джерела з напругою 60 в. Знайдіт напругу на ділянках кола з окремими резисторами, загальний опір кола та силу струму на ділянці кола та в розгалуженнях.

Ответы на вопрос

Отвечает Пашевич Максим.

Ответ: 60В; 2А; 3А; 5А; 12 Ом

Объяснение:

Дано:

R1=20 Ом

R2=30 Ом

U=60В

параллельное соединение

----------------------

U1-?; U2-?; I1-?; I2-?; I-?

R-?

U1=U2=U=60В

I1=U/R1=60/20=3А

I2=U/R2=60/30=2А

I=I1+I2=3+2=5А

R=U/I=60/5=12 Ом