Ділянку кола яка складається з трьох послідовно з'єднаних резисторів з опорами 2, 4 та 6 Ом

підключено до джерела напругою 60 в знайдіть напругу на ділянках кола з окремими резисторами,загальний опір кола та сила струму на ділянцікола та в окремих резисторах ПОМОЖІТЬ БУДЬЛАСКА

Ответы на вопрос

Отвечает Филимонов Алексей.

Ответ: 12 Ом; 5А; 10В; 20В; 30В

Объяснение:

Дано:

R1=2 Ом

R2=4 Ом

R3=6 Ом

U=60В

соединение последовательное

----------------

R-?; I-?; I1-?; I2-?; I2-?;

U1-?; U2-?; U3-?

R=R1+R2+R3=2+4+6=12 Ом

I=I1=I2=I3=U/R=60/12=5А

U1=I1*R1=5*2=10В

U2=I2*R2=5*4=20В

U3=I3*R3=5*6=30В