Визнач масу і переміщення автомобіля якого тягнуть на буксирі 20 с, із силою 200 Н, надаючи йому

прискорення 0,1 м/с2, якщо початкова швидкість дорівнює 0 м/с? СРОЧНО!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Репников Андрей.
Ответ:

Объяснение:Дано:
t=20с.
F=200H
a=0,1м/с²
-------------------
m - ?
S- ?
---
F=ma
m=F/a=200/0,1мс²=2000кг(2 тони)
S=V0t+at²/2=0•20+0,1•20²/2=20м
В-дь: 2 тони , 20 м