ДАЮ 40 БАЛІВ на ділянці кола що складається з нікелінового дроту довжиною 20м напруга дорівнює 40

В Визнач площу поперечного перерізу якщо сила струму в ньому 5А

Ответы на вопрос

Отвечает Ялалова Джамиля.

Ответ: 1,05мм²

Объяснение:

Дано:

l=20м

U=40В

I=5А

ρ=0,42 Ом*мм²/м

----------------

S-?

I=U/R

R=U/I=40/5=8 Ом

R=ρl/S

S=ρl/R=0,42*20/8=1,05мм²