Площа меншого поршня гідравлічного пресу 25см2. На нього діє сила 500Н якщо його площа дорівнює

200см2​

Ответы на вопрос

Отвечает Закирзянов Азамат.

Ответ: 4000Н

Объяснение:

Дано:

S1=25см²

F1=500Н

S2=200см²

---------------

F2-?

F1/S1=F2/S2

F2=F1*S2/S1=500*200/25=4000Н