Напруга на ділянці кола, яка містить два резистори з опорами 2 Ом і 3 Ом, дорівнює 12 В. Знайдіть

кількість теплоти що виділяється за 10 хвилин при паралельному зєднанні

Ответы на вопрос

Отвечает Мусин Вилен.

Ответ: 72кДж

Объяснение:

Дано:

R1=2 Ом

R2=3 Ом

U=12В

t=10мин=600с

----------------

Q-?

R=R1*R2/(R1+R2)=2*3/(2+3)=1,2 Ом

Q=U²*t/R=12²*600/1,2=72000Дж=72кДж