Напруга на ділянці кола,яка містить два резистори з опорами 2 Ом і 3 Ом,дорівнює 12 В.Знайдіть силу

струму,яка протікає по кожному резисторі та кількість теплоти,що виділяється за 10 хв при їх парелельному з'єднані.

Ответы на вопрос

Отвечает Тамайчук Настя.
Дано R1=2Ом    R2=3Ом     U=12 В

I1=U/R=12/2=6 А    I2=U/R2=12/3=4А

Q1=U^2*t/R1=144*600/2=43200 Дж

Q2=U^2*t/R2=144*600/3=28800 Дж